Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Blog > Komentarze do wpisu

Płyn na porost włosów

Szwajcarska firma kosmetyczna opracowała specyfik, o którym marzy każdy łysiejący. Nowy preparat na porost włosów jest niezwykle skuteczny. W ciągu kilku minut posmarowane płynem miejsce obrasta bujną czupryną. W tej chwili przeprowadzane są ostatnie testy i jeszcze w tym roku środek powinien być dostępny w aptekach.

Producent ostrzega przed stosowaniem specyfiku w miejscach do tego nieprzeznaczonych, oraz przed nadużywaniem środka - zbyt duża ilość naniesiona na skórę może wywoływać poczucie duszności, a w skrajnym przypadku doprowadzić do śmierci.

Fryzura
wtorek, 26 września 2006, konwis

Polecane wpisy

  • Bliźnięta syjamskie połączone penisem

    Widzieliśmy już wiele bliźniąt syjamskich połączonych różnymi częściami ciała. Zwykle mają bardzo skomplikowane życie, czasem wręcz ich życie staje się koszmare

  • Paris odkryła lek na raka!

    Paris Hilton zaskoczyła Światową Federację Badaczy Chorób Nowotworowych prezentując własne badania i skuteczne leczenie najbardziej skomplikowanych odmian raka!

  • Rottwoza - potwór nadchodzi

    Biolodzy pracują nad stworzeniem rasy zwierząt zabójców. Prowadzone od dłuższego czasu badania wykazały, że najskuteczniejsze byloby połączenie psa rasy Rottwei

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2006/09/27 23:12:14
Aaa to TAK narodził się Bobek z Muminków! :D
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/12/03 18:17:02
Przekonajcie mnie.....
-
misiakasiula
2009/07/13 17:55:39

Niektórym osobom wypada tylko kilka łatek włosów, które następnie odrastają , a łysienie nie pojawia się nigdy więcej. U innych włosy wypadają i odrastają przez wiele lat.
-
misiakasiula
2009/09/05 12:25:29
działa też na porost włosów szampon z pokrzywy bądz rumianku
-
2016/02/05 16:47:07
ja ostatnio bralem tabletki profolan bujne-wlosy.pl/profolan-opinie-cena-apteka/ ale mi nic nie pomoglo