Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Blog > Komentarze do wpisu

Rak jest niekorzystny dla Ciebie!

Wybitni onkologowie i przedstawiciele koncernów farmaceutycznych zakończyli dwutygodniowe badanie, które wykazało, że rak jest niekorzystny dla Ciebie.

Przez wiele lat wielu z nas korzystało z przyjemności rakowych przez palenie, narkotyki, alkohol, Big Maki i seks bez zabezpieczenia.

Tymczasem prof. Barry Evans, szef zakładu Użytecznych Przemyślanych Badań tłumacząc wyniki dwutygodniowych badań stwierdził, że "rak jest niekorzystny dla ciebie". Nie potrafił wprawdzie wytłumaczyć, co się może zdarzyć, ale był bardzo poważny.

cancer cell breast

W placówce rozpoczęto kolejne badania pod nazwą "Nie jedz tłustych rzeczy, bo utyjesz".

Szczegóły w serwisie The Spoof.

poniedziałek, 13 sierpnia 2007, konwis

Polecane wpisy

  • Bliźnięta syjamskie połączone penisem

    Widzieliśmy już wiele bliźniąt syjamskich połączonych różnymi częściami ciała. Zwykle mają bardzo skomplikowane życie, czasem wręcz ich życie staje się koszmare

  • Paris odkryła lek na raka!

    Paris Hilton zaskoczyła Światową Federację Badaczy Chorób Nowotworowych prezentując własne badania i skuteczne leczenie najbardziej skomplikowanych odmian raka!

  • Rottwoza - potwór nadchodzi

    Biolodzy pracują nad stworzeniem rasy zwierząt zabójców. Prowadzone od dłuższego czasu badania wykazały, że najskuteczniejsze byloby połączenie psa rasy Rottwei

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: