Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Blog > Komentarze do wpisu

Amerykanie będą mówić po angielsku!

Rząd amerykański ogłosił, że angielski zostanie uznany oficjalnym językiem w USA! Będzie się go nauczało w szkołach, będzie się go używało w administracji, przerobione na angielski zostaną wszystkie produkcje filmowe z Hollywood.

Sekretarz Stanu C. Rice stwierdziła: "Jestem tym bardzo podekscytowana! Trochę stresuję się koniecznością nauki wymowy, na przykład wymawianiem 'u' w takich wyrazach jak 'kolor', i stosowaniem właściwych zasad gramatycznych, takich jak używanie przysłówków, zamiast wyrażania czasowników przymiotnikami.

Szczegóły w serwisie The Spoof

wtorek, 11 września 2007, konwis

Polecane wpisy

  • Paris Hilton w więzieniu o zaostrzonym rygorze!

    Nie uwierzycie! Mamy zdjęcie!! Paris Hilton wylądowała w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Nawet ze swoim psem może widywać się jedynie przez szybę! Zero buziac

  • Zac Efron wystąpi w filmie Piraci z Karaibów

    Nasz informator w Hollywood donosi, że gwiazda serialu High School Musical , Zac Efron zagra w najnowszej części filmu Piraci z Karaibów. Udało się nam go złap

  • Gandalf to gej?

    Ostatnia afera, związana z ujawnieniem faktu, że Dumbledore to gej pojawiły się pogłoski o tym, że homoseksualistą był również Gandalf znany z trylogii J.R.R.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: