Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Blog > Komentarze do wpisu

Układ kontratakuje

Jeśli ktoś jeszcze nie wierzy w istnienie układu, o którym mówią od dłuższego czasu premier i prezydent Kaczyński, dziś musiał zostać przekonany. W miniony piątek prezydent Lech Kaczyński ogłosił, że ma komputerowy model układu, który opanował Polskę. Konkretnie są prowadzone badania o charakterze naukowym, przy użyciu modelu komputerowego układu, by ukazać te wszystkie związki między różnego rodzaju ośrodkami sił społecznych w Polsce.

Lech Kaczyński

Tymczasem już dziś, zaledwie trzy dni później, prezydent trafił do szpitala, zainfekowany wirusem! W układzie działają więc również hakerzy, co było do udowodnienia.

poniedziałek, 03 września 2007, konwis

Polecane wpisy

  • Zuchwała kradzież na Pradze

    Na cieszącej się złą sławą warszawskiej Pradze Północ miała miejsce kolejna zuchwała kradzież samochodu. Złodzieje zastosowali nową, nieznaną wcześniej metodę "

  • McDonaId's szturmuje wieś

    Firma McDonaId's, po spektakularnym sukcesie kanapki Wieśmak, która stała się przysmakiem wyższych sfer w Polsce, postanowiła przypuścić atak na ośrodki wiejsk

  • Inwazja układów!

    Doigraliśmy się! Nie chcieliśmy wierzyć w słowa premiera o konieczności walki z układem, będziemy musieli stawić czoła inwazji kilku tysięcy układów! Firma Inte

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: