| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Gosp | Kraj | Nauka | Red | Sport | Techno | X | Świat | Żart
RSS
środa, 08 sierpnia 2007

Dick Cheney przypadkowo zastrzelił wszystkich Demokratów zasiadających w Senacie, niechcący zabił również kilku Republikanów i jednego senatora niezależnego.

Szczegóły w serwisie The Spoof

Dick Cheney
wtorek, 07 sierpnia 2007

Testy na ojcostwo niezbicie wykazały, że Eddie Murphy jest ojcem dziecka Melanie Brown, znanej jako Scary Spice. Jednak aktor nie zamierza się poddawać - jak twierdzi Mel B "dosłownie ukradła mu spermę z jąder", żeby się zapłodnić, a następnie zrujnować go finansowo.

Eddie Murphy

Szczegóły w serwisie The Spoof.

Melanie Brown
środa, 01 sierpnia 2007

Uwaga, poniższy film jest przeznaczony tylko dla widzów dorosłych! Zawiera odważne sceny pornograficzne. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

18:03, konwis , X
Link Dodaj komentarz »

Ekspert ds. predykcji apokalipsy, Ed Davis, twierdzi , że jest na 100 proc. pewien, że w najbliższy wtorek na 50 proc. nastąpi apokalipsa.

Szczegóły w serwisie The Spoof.

wtorek, 31 lipca 2007

Dotarły do nas informacje o akcji sabotażowej Ligi Popieprzonych Równo, organizacji która sprzeciwia się katolickim wartościom i zdrowemu moralnie i etycznie życiu. Jej członkowie mieli wypuścić w Warszawie dwa tuziny specjalnie wytresowanych kotów. Sierściuchy nauczono onanizacji i wypuszczono w celu gorszenia warszawiaków. Nie wierzyliśmy w te informacje, ale udało nam sie nagrać jednego z masturbatorów.

Oto wstrząsające nagranie:

środa, 25 lipca 2007

Lindsay Lohan została aresztowana za udawanie Paris Hilton, która była skazana na karę więzienia. Lohan piła alkohol, jakby od tego zależało jej życie, ponadto złapano ją na prowadzeniu samochodu w czasie, kiedy zawieszono jej prawo jazdy, a poza tym została oskarżona o posiadanie kokainy.

Lindsay Lohan

Lindsay powiedziała: Chcę być jak Paris! Chcę trafić do więzienia! Ona mi powiedziała, że to cudowne. Parę fałszywych łez i taki rozgłos!

Paris Hilton goes to jail
wtorek, 24 lipca 2007

Tygodnik Time opublikował coroczną listę 299 milionów najmniej wpływowych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Więcej w materiale filmowym serwisu The Onion.


Time Releases Annual List Of Least Influential Americans

piątek, 20 lipca 2007

Serwis The Spoof jako pierwszy dotarł do treści ostatniej z książek o Harrym Potterze. Jak się okazuje, plotki o śmierci głównego bohatera nie były nieprawdziwe! W ostatnim rozdziale książki młody czarnoksiężnik popełnia samobójstwo!!!

Harry Potter and Hermiona

Harry wysadza się w powietrze podczas przyrządzania eliksiru młodości, który miał mu dać życie wieczne, przynajmniej do czasu oczyszczenia ziemi ze wszystkich wrogów. Niestety, niewłaściwie dobrane proporcje skutkują eksplozją, której ofiarą jest główny bohater siedmiotomowej opowieści.

Harry Potter explosion

Czy to oznacza koniec historii? Absolutnie nie! Cząsteczki Harrego, które rozpierzchają się po całym świecie sprawią, że czarnoksiężnik będzie żył wiecznie. Szczegóły w serwisie The Spoof.

Według naszych informacji walkę ze Złem podejmą nie tylko inkarnacje Pottera. Ale to niech na razie pozostanie tajemnicą, której kawałek odsłonimy, publikując poniższe zdjęcie z dodatku wideo do siódmego tomu przygód Harrego.

Harry Potter strips
środa, 18 lipca 2007

Irańska policja aresztowała 14 wiewiórek, które prowadziły działalność szpiegowską na rzecz innych mocarstw.

Squirrel Spy
poniedziałek, 16 lipca 2007

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kandydatem nowopowstałej partii LiS na prezydenta w kolejnych wyborach będzie znany dziennikarz Tomasz Lis. Jak podkreślają przywódcy łączących się partii, osoba Lisa była głównym motywem, którym się kierowali przy wyborze nazwy dla nowej partii.

Tomasz Lis

- Pan Tomasz chce zmieniać Polskę na lepszą, tak jak my. I on chce się zaangażować w politykę. Nam zależy na nim, jemu na naszej sile politycznej. Razem uda się nam wprowadzić Polskę w epokę piątej Rzeczpospolitej, która będzie 5 razy lepsza od drugiej, 4 i 1/3 od trzeciej i 2,5 raza lepsza od czwartej - powiedział jeden z nich.

Roman Giertych i Andrzej Lepper
środa, 11 lipca 2007

Szef firmy reklamowej poszukując sekretarki zamieścił ogłoszenie, na które odpowiedziało kilka chętnych kobiet. Szef w trakcie rozmowy w firmie mówił o konieczności wszechstronnych badań, w tym ginekologicznych, po czym wyjmował z szuflady dyplom lekarza-ginekologa, reklamówkę z narzędziami ginekologicznymi i rozkładał na biurku prześcieradło. Panie pokornie poddawały się badaniu.

Sekretarka

Mężczyzna został aresztowany

wtorek, 10 lipca 2007

George W. Bush znalazł wreszcie sposób na terrorystów. Strategia jest zbliżona do programu identyfikacji i legalizacji pobytu nielegalnych imigrantów, i nosi nazwę "No terrorist left behind". Celem jest danie bojówkarzom możliwości uzyskania obywatelstwa.

A

Jak stwierdził prezydent Bush: Wreszcie znaleźliśmy rozwiązanie problemu terroryzmu. Jak tylko terroryści zidentyfikują się, będziemy mogli rozpocząć proces amerykanizacji. Myślę że w głębi duszy każdy terrorysta chciałby być Amerykaninem i to właśnie dlatego nienawidzą nas tak bardzo. Więc po prostu zrobimy z nich Amerykanów. Zadanie zostało wykonane!

Każdy zidentyfikowany terrorysta zapłaci 5 tys dolarów kary, a następnie zostanie wydalony do kraju pochodzenia, gdzie przejdzie formalne procedury umożliwiające uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego.

poniedziałek, 09 lipca 2007

Uwaga, poniższy materiał prezentuje treści przeznaczone tylko dla osób dorosłych! Osoby niepełnoletnie i szczególnie wrażliwe nie powinny odtwarzać nagrania!

18:08, konwis , X
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 lipca 2007
czwartek, 05 lipca 2007

Były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair ma zostać muzułmaninem! Jak poinformował jego rzecznik, Blair zawsze interesował się islamem i ma mnóstwo islamskich przyjaciół, takich jak prezydent Egiptu Mubarak, czy Kadafi.

Tony Blair

Krytycy, na których opinię nie trzeba było długo czekać, to mistyfikacja, która ma sprawić, że Blair będzie zapraszany do pałaców bogatych szejków.

Tony Blair
środa, 04 lipca 2007

Walka z papierosami, która z wysp przeniosła się do Włoch, staje się coraz brutalniejsza. W Watykanie zakazano palenia po śmierci papieża. kończy to kilkusetletnią tradycję puszczania czarnego dymka na znak żałoby.

smoker

Poinformował o tym serwis The Spoof

wtorek, 03 lipca 2007

Jak donosi The Spoof, gwiazda Arsenalu Londyn, Thierry Henry nie zagra w Barcelonie! Piłkarz był o krok od podpisania kontraktu (miał zarabiać 100 tys. funtów tygodniowo), pozostał mu tylko jeden z testów, przeprowadzony ze względu na liczne problemy żołądkowe Henry'ego w zeszłym sezonie - "test na pierdzenie". Francuz miał zjeść 10 kg jedzenia i nie puścić bąka. Niestety, nie dotrwał nawet do czasu przybycia żywności.

Thierry Henry

Szczegóły w serwisie The Spoof.

Wstrząsająca historia, o której informuje serwis The Onion. Trzydziestopięciolatek, Greg Hill, który ma już kilkoro dzieci, ogłosił, że zamierza mieć kolejne!

"Suzy i ja mamy już dwóch chłopców i dziewczynkę, pomyśleliśmy więc, że możemy postarać się o kolejną córkę" - stwierdził Hill, który posiada również kilkoro dzieci z pierwszego małżeństwa. "Wzięliśmy ślub, kupiliśmy dom, o to przecież chodzi".

Hill dodał, że nie może czekać aż jego dzieci dojrzeją i obdarzą go wnuczkami.

 

Greg Hill na rodzinnej wycieczce w 2017 r.

 

poniedziałek, 25 czerwca 2007

W miniony weekend na ulicach Warszawy pojawiły się krwawe zombie i przez kilka godzin szukały ofiar wśród mieszkańców stolicy. Pożywiwszy się znikły w studzienkach kanalizacyjnych. Policja wszczęła nadzwyczajne środki, aby ochtonić miasto przed kolejnym atakiem potworów.

 

Zombie w Warszawie

 

Bilans pierwszego ataku: 246 osób zmarło w wyniku zadanych ran, z czego 243 zasiliły szeregi zombie. Radzimy unikać wychodzenia z domu, zwłaszcza po zmroku, unikanie okolic cmentarzy i szpitali. Niezwykła jak na tę porę roku aktywność zombie jest według specjalistów związana z przyspieszeniem cyklu Nel, warszawskiej słonicy. Nie wyjaśniają jednak, na czym miałby polegać ten związek. 

wtorek, 19 czerwca 2007

Nasi wysłannicy donieśli, że w czeskiej części Karkonoszy eksplodowała bomba nuklearna . Eksplozję śledziły na żywo miliony ludzi, ponieważ nieopodal niej przebywał wóz transmisyjny czeskiej telewizji. Prezentujemy to wstrząsające nagranie:

 


 

poniedziałek, 18 czerwca 2007

Sensacyjne odkrycie trójki bezrobotnych naukowców: po czterech tygodniach ciągłej obserwacji i eksperymentów ogłosili, że pies szefa zespołu badawczego Henry'ego Rogersa - Franklin - lubi piwo.

 

Franklin

 

Więcej o badaniu w serwisie The Onion

piątek, 15 czerwca 2007

W związku z licznymi problemami finansowymi, Watykan zdecydował się na sprzedaż odpustów w ramach internetowej platformy aukcyjnej eBay. Wystawione odpusty pozwalają na rozgrzeszenie wielu wystepków, uwalniają od kary bożej i wątpliwości natury moralnej.

Odpusty można zakupić pojedynczo, w zestawach firmowych albo zapakowane - na prezent.

 

Vatican

 

Źródło: Vatican Press Office  

środa, 13 czerwca 2007

Książę Harry zakochał się w dziedziczce fortuny Hiltonów po tym jak kilka lat temu otrzymał jej seks-taśmę, którą od tej pory oglądał zawsze kiedy nie był na służbie. Ponieważ w ciągu tygodnia ma wyjść z wojska, pierwszą rzeczą którą uczyni ma być podróż do Stanów i oświadczyny!

 

Prince Harry

 

Parze życzymy sukcesów i szczęśliwego życia, co jest pewne, bo oboje mają ze sobą wiele wspólnego, na przykład:

  • on urodził się w brytyjskiej rodzinie królewskiej - ona w amerykańskiej rodzinie królewskiej
  • jego matka zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu - ona ma na imię Paryż
  • on zna datę wyjścia - ona zna datę wyjścia
  • książę Harry ma fioła na punkcie seks-taśmy Paris Hilton - Paris Hilton ma fioła i robi seks-taśmy
Paris Hilton
poniedziałek, 11 czerwca 2007

W Pentagonie pracowano nad nową technologią militarną, tzw. GejBombą. W efekcie jej działania wrogowie mają czuć w stosunku do siebie nieodparte pożądanie i zająć się jego zaspokajaniem, a nie walką. Prezentujemy materiał wideo.

 


 

środa, 06 czerwca 2007

Serwis The Spoof donosi, że przebywający we Francji Kermit, gwiazda The Muppet Show, została porwana we Francji! Trwają poszukiwania, ale obawiamy się, że Kermit zostanie znaleziony bez udek.

 

Kermit w paryskim metrze

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5