| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Gosp | Kraj | Nauka | Red | Sport | Techno | X | Świat | Żart
RSS
wtorek, 05 czerwca 2007

Ostatnio w warszawskim zoo matki muszą zakrywać oczy swoim dzieciom. W ogrodzie zamieszkała para szympansów, które uwielbiają seks oralny. Nie krępując się obecnością ludzi, nie zważając na to, ze są obserwowane przez dzieci, małpy zapominają się w oralnych orgiach!

 

Oral monkeys

 

Dyrektor ogrodu zoologicznego tłumaczy, że nie może metodami siłowymi oduczyć małp tych praktyk, jednak coś będzie musiał zrobić, ponieważ do prezydent miasta, premiera, ministra edukacji oraz do Radia Maryja trafiły pierwsze listy prootestacyjne. W centrum Warszawy zbierane są podpisy pod petycją "oralNIE w zoo".

A małpy dalej swoje...

 

Oral monkeys

 

poniedziałek, 04 czerwca 2007

Od masturbacji się nie ślepnie! Wmawiano to ludziom przez lata, ale dziś wiadomo, że to nieprawda. Jednak badania przeprowadzone na Akademii Medycznej w Arkansas dowiodły, że u osób onanizujących się zbyt często rośnie ryzyko wyrośnięcia dodatkowego palca na używanej do samogwałtów dłoni.

Eksperyment wykazał, że ryzyko wyrośnięcia szóstego palca ponoszą mężczyźni - wśród grupy badanej, która onanizowała się niemal bez przerwy stwierdzono wyrośnięcie palca w 50 procentach przypadków. U kobiet nie wykryto takiej zależności - wyniki grupy kontrolnej były zbieżne z wynikami grupy eksperymentalnej.

 

Dłoń onanisty

 

Przeprowadzający badanie doktor Limerick Handy tłumacz, że wyrastanie palca jest powodowane względami kompensacyjnymi: To biologiczna strategia wynagradzania za zbytnie wykorzystanie - stwierdza w wypowiedzi dla serwisu The Spoof.

piątek, 01 czerwca 2007

E.T. powraca i to wcale nie jako bohater najnowszego filmu Spielberga, choć jego scenariusz spełnił się w stu procentach! E.T. przybył na Ziemię i rozpoczął rzeź! Nasi współpracownicy namierzyli go za pomocą map Google. Ostatnio był widoczny w Nowym Jorku. Będziemy na bieżąco informowali o miejscu, w którym zabójca był widziany ostatnio.

 

E.T. był widziany tu

 

Update: Nasz wpis zainspirował internautów do poszukiwania ciekawych rzeczy za pomocą usługi Street View. Listę najciekawszych znajdziecie tu.

czwartek, 31 maja 2007

Steven Spielberg ogłosił, że wkrótce rozpocznie zdjęcia do sequela głośnego filmu z lat 80. "E.T.". Nie znamy jeszcze tytułu, ale wiadomo, że film ma być zupełnie inny niż pierwowzór. E.T. ma przybyć na ziemię i zniszczyć wszystkich prymitywnych, nieprzyjemnych i bezmyślnych ludzi. Z dzialkiem laserowym, w towarzystwie przyjaciela Elliota, będzie krązył po Ziemi i rozwalał niegodziwców. W finałowej scenie ma spotkać bin Ladena!

 

E.T. new version

 

Szczegóły (może) wkrótce. Informacja pochodzi z serwisu The Spoof.

środa, 30 maja 2007

Najnowsze badania wykazały, że ćwiczenia gimnastyczne mogą znacznie skrócić życie! Wszystko przez to, że na skutek wysiłku fizycznego nasze serce zaczyna bić o wiele szybciej, przez co zużywamy życiowy zapas uderzeń serca.

 

Samobójcy zbiorowi

 

Według znanego kardiologa, Roberta Idle, to oczywiste. Przeciętna osoba, której puls wynosi 72 uderzenia na minutę, w ciągu 70 lat życia "zalicza" 2,6 miliarda uderzeń. Jeśli ćwiczysz, na przykład 40 minut, a ćwiczenia podnoszą ci tętno o 50%, to przez te 40 minut zużywasz godzinę swojego życia!

Informację zaczerpnęliśmy z serisu naukowego The Spoof

wtorek, 15 maja 2007

Zaledwie tydzień po zdobyciu mistrzostwa Anglii Manchester United został zdegradowany do niższej klasy rozgrywkowej. Wszystko to za sprawą mało znanego przepisu, mówiącego o spadku tych drużyn, które dwukrotnie w trakcie sezonu przegrają z drużyną West Ham.

 

Wayne Rooney

 

Jak donosi serwis The Spoof, klub przygotował już apelację od tej decyzji. 

wtorek, 17 kwietnia 2007
Nasz korespondent doniósł o grasującym w Austrii zający, atakującym starszych ludzi i policjantów. Niestety przed dotarciem naszego fotoreportera gryzoń został zastrzelony. Więcej w gazecie.pl

Słynny dom mody Dolce Banana ogłosił konkurs na najpiękniejsze suknie ślubne. prezentujemy wyniki:

Trzecie miejsce dla kreacji "Urok niewinności"

 

Urok niewinności

 

Drugie miejsce "Ślub w Halloween"

Ślub w Halloween

I zwycięzca, "Bez komentarza" 

Bez komentarza

czwartek, 12 kwietnia 2007

Indyjskie władze wprowadziły nowe przepisy, zgodnie z którymi urzędniczki państwowe w składanych co roku formularzach, oprócz swoich umiejętności, celów i ambicji muszą podać szczegóły cyklu menstruacyjnego - pisze portal BBC.com. Więcej w portalu Gazeta.pl

W związku z tym, że walki na lodowiskach najlepszej ligi hokeja stają się coraz brutalniejsze, senacka komisja ds. młodzieży chce zakazać wpuszczania młodzieży na mecze NHL. Rozgrywki nie będą też emitowane w telewizji przed 23.

Poniżej prezentujemy jedna z walk. Uwaga, drastyczne sceny!

 

Ten wieczór wielu fanów Manchesteru United miało zapamiętać do końca życia. Ich zespół rozgromił na własnym stadionie w drugim meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów włoską AS Roma aż 7-1. Radość kibiców "Czerwonych Diabłów" trwała jednak krótko. UEFA zdecydowała, że w półfinale rozgrywek wystąpi zespół z Rzymu, a ManU zostanie zdyskwalifikowany za "draństwo".

 

Manchester United

 

- Mecz zakończył się po dwudziestu minutach. Każdy zespół grający fair play cofnąłby się i bronił pozycji. Kiedy padły cztery gole, fani byli zadowoleni, mogli spokojnie dać sobie spokój i wszystkim byłoby przyjemnie - stwierdza rzecznik UEFA. - Ale nie oni, gdzie tam. Manchester musiał wpuścić kolejnego napastnika i pogrążyć doszczętnie drużynę przeciwną. A co, jeśli oglądały to dzieci Tottiego?!

Informację tę jako pierwszy podał serwis The Spoof

 

Najciekawsze momenty meczu

środa, 11 kwietnia 2007

Przeciek z niemieckiego laboratorium, które na prośbę polskich dziennikarzy badało DNA Andrzeja Leppera, wskazuje że ojcem dziecka zmarłej niedawno Anny Nicole Smith jest lider Samoobrony. Sam zainteresowany nie chciał komnetować sprawy, ale pragnący zachować anonimowość członek partii stwierdził, że Lepper nie będzie się wypierał ojcostwa. - W końcu wszystkie dzieci nasze są - stwierdził. - Bo to wiadomo, ktoś pilnuje, zapisuje? W miłości potrzebna jest spontaniczność. Przyjmiemy małą Dannielyn z otwartymi ramionami. I kieszeniami, w końcu wkrótce kolejne kampanie, takie wsparcie się przyda.

 

Anna Nicole Smith

 

Jak donosi nasz specjalny wysłannik z Watykanu, do bazyliki św. Piotra nie są wpuszczane osoby z widocznym upośledzeniem fizycznym. Chodzi głównie o osoby, którym brakuje kończyn. Podobno ma to uchronić turystów przed atakami zdesperowanych kombatantów wojennych - ostatnio kilku z nich obładowanych materiałami wybuchowymi próbowało dostać się do świątyni.

 

St. Peter's

 

wtorek, 26 września 2006

Szwajcarska firma kosmetyczna opracowała specyfik, o którym marzy każdy łysiejący. Nowy preparat na porost włosów jest niezwykle skuteczny. W ciągu kilku minut posmarowane płynem miejsce obrasta bujną czupryną. W tej chwili przeprowadzane są ostatnie testy i jeszcze w tym roku środek powinien być dostępny w aptekach.

Producent ostrzega przed stosowaniem specyfiku w miejscach do tego nieprzeznaczonych, oraz przed nadużywaniem środka - zbyt duża ilość naniesiona na skórę może wywoływać poczucie duszności, a w skrajnym przypadku doprowadzić do śmierci.

Fryzura
wtorek, 19 września 2006

Nowa ustawa, której projekt złożył senator Bill Frist, znacznie ograniczy możliwości rekinów w "okaleczaniu instytucji małżeństwa, aż do jej całkowitego unicestiwenia".

Frist prezentuje projekt ustawy

"Zbyt długo staliśmy obok, podczas gdy ci niemoralnie zabójcy niszczyli nasza najświętszą instytucję" - stwierdził senator na konferencji prasowej. "Małżeństwo jest związkiem jednej kobiety i jednego mężczyzny, i żaden rekin nie powinien wkraczać między nich ze swoimi potężnymi szczękami i płetwami grzbietowymi".

Szczegóły w serwisie The Onion

piątek, 15 września 2006

Mini serial dokumentalny "Droga do 11 września" nie zdołał przyciągnąć przed ekrany telewizorów więcej ludzi niż startujący program sportowy NBC, nadawany o tej samej porze. Władze telewizji mają nadzieję, że następny atak terrorystyczny na USA będzie dużo bardziej ekscytujący i poprawi wskaźniki oglądalności.

- Świetny byłby wybuch nuklearny - stwierdził Gene Jankowski, rzecznik telewizji ABC. - Dokument na ten temat na pewno pobiłby wszelkie rekordy oglądalności.

Atak na WTC

Według centrum monitoringu mediów, mecz oglądało ponad 20 milionów osób, podczas gdy film nadawany przez ABC tylko około 13.

- Wiecie, co byłoby świetnym tematem na mini serial? Jeśli terroryści zaatakowaliby podczas uderzenia huraganu rozmiarów Katriny - dodał Jankowski.

Informacja pochodzi z serwisu fnn247

czwartek, 14 września 2006

Dzięki korporacji Cownetics United Development, Inc. (Nasdaq: CUD) odetchnąć mogą ekolodzy i miliony ludzi korzystających z dobrodziejstw cywilizacji. Uzyskano wreszcie dobre, stałe i ekologiczne źródło pozyskiwania energii elektrycznej. Opatentowana przez korporację Turbina Krowotyczna przekształca energię kinetyczną, wytwarzaną przez naturalny ruch fizyczny dużych zwierząt, takich jak krowy, woły czy psy, w całkowicie ekologiczną energię elektryczną

Turbina Krowotyczna

Urządzenie jest obracającą się turbiną w kształcie tuby, generującym energię elektryczną z ruchu zwierząt.

Szczegóły w Avant News

 

poniedziałek, 11 września 2006

Dyrekcja warszawskiego ogrodu zoologicznego od dłuższego czasu walczyła z problemem apatii wśród słoni. Zwierzęta nie chciały wychodzić z kryjówek, a jeśli wyszły, to żeby położyć się i powygrzewać na słońcu.

Pomoc nadeszła z najmniej oczekiwanej strony. Karpacki Oddział Straży Granicznej dostarczył w poniedziałek do zoo dwie tony skonfiskowanej kokainy. Obiecano też kolejne dostawy, jeśli specyfik okazałby się skutecznym środkiem pobudzenia olbrzymich ssaków. Według pierwszych doniesień kokaina przypadła słoniom do gustu.

Slonie
15:21, konwis , Kraj
Link Komentarze (1) »
czwartek, 07 września 2006

Niecodzienny eksperyment udało się przeprowadzić naukowcom z University of Florida. Odpowiednio sterując pożywieniem i bodźcami dźwiękowymi zmienili DNA szczura laboratoryjnego, po części zastępując kod genetyczny zwierzęcia DNA jeża. Efekt ich pracy można obejrzeć na zdjęciu.

Jeż Jerzy

Naukowcy nie podali szczegółów diety, o a tajemniczych "bodźcach dźwiękowych" powiedzieli, że po prostu wołali na szczura "Jerzy".

czwartek, 31 sierpnia 2006

Antoni Macierewicz ogłosił na konferencji prasowej, że wszedł w posiadanie tajnych i nieznanych dotąd dokumentów, potwierdzających jego służbę jako świadomego Tajnego Współpracownika PRL-owskiej Służby Bezpieczeństwa.

Antoni "Ziutek" Macierewicz

- Znalezione dokumenty niezbicie dowodzą, że opisywany w nich TW "Ziutek" był zdrajcą narodu, sługusem czerwonej bandy, pozbawionym skrupułów i sumienia konfidentem. Gnidą po prostu. Zgromadzone dane jednoznacznie wskazują, że tą osobą był Antoni Macierewicz. Niezależnie od jego zasług, będziemy musieli wyciągnąć daleko idące konsekwencje - zakończył wiceminister obrony narodowej.

środa, 30 sierpnia 2006

Prezydent George Bush zwrócił się ze specjalnym orędziem do narodu, w którym poprosił wszystkich mieszkańców, niezależnie od rasy, wyznania, koloru czy sympatii politycznych, o "bycie cicho przez minutę", żeby miał "możliwość pomyśleć przez chwilę".

Bush w trakcie orędzia

- Każdy Amerykanin ma prawo do swobodnego wypowiadania się i ekspresji - stwierdził prezydent USA. - Jednak wzywam Amerykanów do powstrzymania się od tego na jakieś 60 sekund. To wystarczy, żeby sobie wszystko uporządkował w głowie.

- Proszę - dodał Bush.

Więcej w serwisie The Onion

poniedziałek, 28 sierpnia 2006

Były prezydent Lech Wałęsa zadeklarował gotowość zwrotu obiecanych niegdyś każdemu obywatelowi 100 mln złotych (10 tys PLN).

Wałęsa

- Ja danego słowa nie łamię. I każdy dostanie te 10 tysięcy, albo i więcej, jeśli mu będzie zależało! - stwierdził Wałęsa. - Ale ja im tego nie dam z własnej kieszeni, bo nie mam. Że mam, bo Nobel, pensja prezydencka i w ogóle? Panie, ośmioro dzieci na ludzi wyprowadziłem, to kosztuje. Ale ja bywałem, dużo po świecie jeździłem, w Południowej Ameryce też byłem, to i wiem, jak się takie rzeczy robi w cywilizowanym świecie.

Co należy zrobić, żeby otrzymać pieniądze? Na stronie Lecha Wałęsy znajduje się specjalny formularz umowy, który należy wydrukować, podpisać i odesłać na podany adres. Następnie należy dokonać wpłaty w wysokości 10% sumy, którą chcielibyśmy otrzymać (od 10 tys zł wzwyż) - jako bezzwrotne wadium. I to już wszystkie formalności, po których wypełnieniu należy cierpliwie czekać na gotówkę.

16:48, konwis , Kraj
Link Komentarze (1) »
piątek, 25 sierpnia 2006

Jest lepszy od Nostradamusa - twierdzą lokalne media. Harvey Stillwell, ranczer z Teksasu zdobywa coraz większy rozgłos, dzięki przepwiedniom, które się sprawdzają! Znany specjalista w dziedzinie parapsychologii, Francuz - prof. Laurente Depieux twierdzi, że Stillwell nigdy się nie pomylił. Przypuszcza, że jego pochodzenie może nie być do końca ziemskie.

Oto kilka rzeczy, które przewidział:

  • W 2006 r. huragany będą mniej dotklwie niż w 2005
  • Burmistrz Nowego Orleanu będzie winił George'a Busha o swoje porażki
  • Angelina Jolie ukradnie komuś męża
  • Będzie miał miejsce kolejny atak terrorystyczny przeprowadzony przez ekstremistów islamskich
  • Ponad 2 miliony Meksykanów przekroczy nielegalnie granicę z USA

Co przewiduje jasnowidz w najbliższej przyszłości?

  • Islamscy ekstremiści dokonają kolejnego zamachu terrorystycznego
  • Iran nie wykona żadnej akcji 25 sierpnia
  • Ponad 59 Irakijczyków zostanie zabitych do końca 2006 r.
  • New York Times ujawni światu tajemnicę USA

Więcej w BrokenNewz

środa, 23 sierpnia 2006

Reżyser Oliver Stone oznajmił, że w swoim najnowszym dziele "World Trade Center" ujawnia "fascynujące i kontrowersyjne" dowody na to, że za wszystkie cztery ataki z 11 września 2001 r. odpowiada jeden samolot. Według Stone'a film ujawnia spisek w wysokich sferach rządowych.

Samolot po nawrocie

Zgodnie z teorią przedstawioną na filmie, o 8.46 pojedynczy samolot przeleciał przez połnocną wieżę WTC, zrobił okrążenie (trwało to około 17 minut), po czym uderzył w wieżę południową i skierował się do Pentagonu.

Trasa samolotu

Następnie samolot poleciał do bazy wojskowej w Zachodniej Wirginii, gdzie zastąpiono go grupą klonów z innego programu rządowego, o którym Stone mówi "szokujący" (ten wątek zostanie szczegółowo omówiony w kolejnym filmie Stone'a - "12 września".

Więcej w serwisie The Onion

wtorek, 22 sierpnia 2006

Międzynarodowy zespół badawczy badający dorzecze Amazonki ogłosił odkrycie nieznanego gatunku naczelnych, zamieszkującego odcięte od świata dżungle oddalone o 300 mil od Manaus w Brazylii. Naukowcy twierdzą, że Ateles saporis "to niezwykłe odkrycie" i "znakomita przekąska".

Ateles Saporis

Naukowcy byli bardzo podekscytowani odkryciem. Jak stwierdził Dr. Jerome Keller: "Niewielu naukowców ma możliwość odkrycia nowego gatunku, ssaka o smakowitym mięsie, z którego można przyrządzić kruche i soczyste steki".

Ateles saporis, mimo że przypomina kota, jest małpą (zwaną małpą smakowitą), ważącą poniżej 20 kilogramów, a smakującą najlepiej w polewie porzeczkowej.

Więcej informacji w serwisie The Onion

1 , 2 , 3 , 4 , 5