| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Gosp | Kraj | Nauka | Red | Sport | Techno | X | Świat | Żart
RSS

Świat

środa, 05 grudnia 2007
Nie uwierzycie! Mamy zdjęcie!! Paris Hilton wylądowała w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Nawet ze swoim psem może widywać się jedynie przez szybę! Zero buziaczków! Zresztą, sami zobaczcie...:

Paris Hilton in prison Paris Hilton w więzieniu
niedziela, 28 października 2007

Nasz informator w Hollywood donosi, że gwiazda serialu Zac Efron zagra w najnowszej części filmu Piraci z Karaibów. Udało się nam go złapać, kiedy wychodził z treningu - przygotowania się do roli. Dowody są naoczne - Zac zwinął z planu kapcie, poza tym od reżysera dostał deskorolkę, żeby poćwiczyć bujanie się - podobno w czasie prób na wodzie Zac wymiotował. Z tego co nam wiadomo, Vanessa Hudgens nie zagra w tym filmie.

High School Musical vanessa hudgens zac efron

Ostatnia afera, związana z ujawnieniem faktu, że Dumbledore to gej pojawiły się pogłoski o tym, że homoseksualistą był również Gandalf znany z trylogii J.R.R. Tolkiena "Władca pierścieni". Dziennikarskie śledztwo wskazuje, że magowie mogli być kochankami. Magazyn People poświęcił sprawie swój ostatni numer

Dumbledore gay harry potter gandalf voldemort people

Ponadto, w związku z aferą w wytwórni Disneya, związaną z publikacją zdjęć, na których była gwiazda High School Musical, Vanessa Hudgens nago, zapowiedziano odtajnienie sex taśmy Królewny Śnieżki.

środa, 19 września 2007

Wielki powrót na scenę - rockowy zespół Guns n' Roses przy wsparciu rapera Eminema szykuje niespodziankę dla fanów. Nagrali wspólną płytę, a w przyszłym roku rozpoczną światowe tournee promujące ją. Z zespołu został wyrzucony Axl Rose, jednak ze względu na sentyment wielu fanów do jego osoby, grupa zdecydowała się na zmiane image'u Eminema. Jako pierwsi dotarliśmy do zdjęć z prób zespołu.

Axl Eminem Rose
wtorek, 18 września 2007

The House of Lauder, firma produkcująca m.in. tampony, podpisał dwuletni kontrakt z gwiazdą High School Musical Vanessa Hudgens. 18-letnia aktorka ma być twarzą nowej serii tamponów dla nastolatek Juicy Plug (Soczysty Wtyczka). Będzie ją można zobaczyć m.in. na amerykańskich billboardach i w telewizji.

Vanessa Hudgens

Szczegóły w serwisie The Spoof

wtorek, 11 września 2007

Rząd amerykański ogłosił, że angielski zostanie uznany oficjalnym językiem w USA! Będzie się go nauczało w szkołach, będzie się go używało w administracji, przerobione na angielski zostaną wszystkie produkcje filmowe z Hollywood.

Sekretarz Stanu C. Rice stwierdziła: "Jestem tym bardzo podekscytowana! Trochę stresuję się koniecznością nauki wymowy, na przykład wymawianiem 'u' w takich wyrazach jak 'kolor', i stosowaniem właściwych zasad gramatycznych, takich jak używanie przysłówków, zamiast wyrażania czasowników przymiotnikami.

Szczegóły w serwisie The Spoof

czwartek, 09 sierpnia 2007

Kultowa gra systemu Windows wejdzie na duży ekran! Prezentujemy trailer filmu:

George W. Bush wyciągnął z budżetu USA 50 miliardów dolarów na walkę z plagą zombie. Bez komentarza. Polecamy film z konferencji prasowej zwołanej w tej sprawie.

środa, 08 sierpnia 2007

Dick Cheney przypadkowo zastrzelił wszystkich Demokratów zasiadających w Senacie, niechcący zabił również kilku Republikanów i jednego senatora niezależnego.

Szczegóły w serwisie The Spoof

Dick Cheney
wtorek, 07 sierpnia 2007

Testy na ojcostwo niezbicie wykazały, że Eddie Murphy jest ojcem dziecka Melanie Brown, znanej jako Scary Spice. Jednak aktor nie zamierza się poddawać - jak twierdzi Mel B "dosłownie ukradła mu spermę z jąder", żeby się zapłodnić, a następnie zrujnować go finansowo.

Eddie Murphy

Szczegóły w serwisie The Spoof.

Melanie Brown
środa, 01 sierpnia 2007

Ekspert ds. predykcji apokalipsy, Ed Davis, twierdzi , że jest na 100 proc. pewien, że w najbliższy wtorek na 50 proc. nastąpi apokalipsa.

Szczegóły w serwisie The Spoof.

środa, 25 lipca 2007

Lindsay Lohan została aresztowana za udawanie Paris Hilton, która była skazana na karę więzienia. Lohan piła alkohol, jakby od tego zależało jej życie, ponadto złapano ją na prowadzeniu samochodu w czasie, kiedy zawieszono jej prawo jazdy, a poza tym została oskarżona o posiadanie kokainy.

Lindsay Lohan

Lindsay powiedziała: Chcę być jak Paris! Chcę trafić do więzienia! Ona mi powiedziała, że to cudowne. Parę fałszywych łez i taki rozgłos!

Paris Hilton goes to jail
wtorek, 24 lipca 2007

Tygodnik Time opublikował coroczną listę 299 milionów najmniej wpływowych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Więcej w materiale filmowym serwisu The Onion.


Time Releases Annual List Of Least Influential Americans

piątek, 20 lipca 2007

Serwis The Spoof jako pierwszy dotarł do treści ostatniej z książek o Harrym Potterze. Jak się okazuje, plotki o śmierci głównego bohatera nie były nieprawdziwe! W ostatnim rozdziale książki młody czarnoksiężnik popełnia samobójstwo!!!

Harry Potter and Hermiona

Harry wysadza się w powietrze podczas przyrządzania eliksiru młodości, który miał mu dać życie wieczne, przynajmniej do czasu oczyszczenia ziemi ze wszystkich wrogów. Niestety, niewłaściwie dobrane proporcje skutkują eksplozją, której ofiarą jest główny bohater siedmiotomowej opowieści.

Harry Potter explosion

Czy to oznacza koniec historii? Absolutnie nie! Cząsteczki Harrego, które rozpierzchają się po całym świecie sprawią, że czarnoksiężnik będzie żył wiecznie. Szczegóły w serwisie The Spoof.

Według naszych informacji walkę ze Złem podejmą nie tylko inkarnacje Pottera. Ale to niech na razie pozostanie tajemnicą, której kawałek odsłonimy, publikując poniższe zdjęcie z dodatku wideo do siódmego tomu przygód Harrego.

Harry Potter strips
wtorek, 10 lipca 2007

George W. Bush znalazł wreszcie sposób na terrorystów. Strategia jest zbliżona do programu identyfikacji i legalizacji pobytu nielegalnych imigrantów, i nosi nazwę "No terrorist left behind". Celem jest danie bojówkarzom możliwości uzyskania obywatelstwa.

A

Jak stwierdził prezydent Bush: Wreszcie znaleźliśmy rozwiązanie problemu terroryzmu. Jak tylko terroryści zidentyfikują się, będziemy mogli rozpocząć proces amerykanizacji. Myślę że w głębi duszy każdy terrorysta chciałby być Amerykaninem i to właśnie dlatego nienawidzą nas tak bardzo. Więc po prostu zrobimy z nich Amerykanów. Zadanie zostało wykonane!

Każdy zidentyfikowany terrorysta zapłaci 5 tys dolarów kary, a następnie zostanie wydalony do kraju pochodzenia, gdzie przejdzie formalne procedury umożliwiające uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego.

czwartek, 05 lipca 2007

Były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair ma zostać muzułmaninem! Jak poinformował jego rzecznik, Blair zawsze interesował się islamem i ma mnóstwo islamskich przyjaciół, takich jak prezydent Egiptu Mubarak, czy Kadafi.

Tony Blair

Krytycy, na których opinię nie trzeba było długo czekać, to mistyfikacja, która ma sprawić, że Blair będzie zapraszany do pałaców bogatych szejków.

Tony Blair
środa, 04 lipca 2007

Walka z papierosami, która z wysp przeniosła się do Włoch, staje się coraz brutalniejsza. W Watykanie zakazano palenia po śmierci papieża. kończy to kilkusetletnią tradycję puszczania czarnego dymka na znak żałoby.

smoker

Poinformował o tym serwis The Spoof

wtorek, 03 lipca 2007

Wstrząsająca historia, o której informuje serwis The Onion. Trzydziestopięciolatek, Greg Hill, który ma już kilkoro dzieci, ogłosił, że zamierza mieć kolejne!

"Suzy i ja mamy już dwóch chłopców i dziewczynkę, pomyśleliśmy więc, że możemy postarać się o kolejną córkę" - stwierdził Hill, który posiada również kilkoro dzieci z pierwszego małżeństwa. "Wzięliśmy ślub, kupiliśmy dom, o to przecież chodzi".

Hill dodał, że nie może czekać aż jego dzieci dojrzeją i obdarzą go wnuczkami.

 

Greg Hill na rodzinnej wycieczce w 2017 r.

 

wtorek, 19 czerwca 2007

Nasi wysłannicy donieśli, że w czeskiej części Karkonoszy eksplodowała bomba nuklearna . Eksplozję śledziły na żywo miliony ludzi, ponieważ nieopodal niej przebywał wóz transmisyjny czeskiej telewizji. Prezentujemy to wstrząsające nagranie:

 


 

piątek, 15 czerwca 2007

W związku z licznymi problemami finansowymi, Watykan zdecydował się na sprzedaż odpustów w ramach internetowej platformy aukcyjnej eBay. Wystawione odpusty pozwalają na rozgrzeszenie wielu wystepków, uwalniają od kary bożej i wątpliwości natury moralnej.

Odpusty można zakupić pojedynczo, w zestawach firmowych albo zapakowane - na prezent.

 

Vatican

 

Źródło: Vatican Press Office  

środa, 13 czerwca 2007

Książę Harry zakochał się w dziedziczce fortuny Hiltonów po tym jak kilka lat temu otrzymał jej seks-taśmę, którą od tej pory oglądał zawsze kiedy nie był na służbie. Ponieważ w ciągu tygodnia ma wyjść z wojska, pierwszą rzeczą którą uczyni ma być podróż do Stanów i oświadczyny!

 

Prince Harry

 

Parze życzymy sukcesów i szczęśliwego życia, co jest pewne, bo oboje mają ze sobą wiele wspólnego, na przykład:

  • on urodził się w brytyjskiej rodzinie królewskiej - ona w amerykańskiej rodzinie królewskiej
  • jego matka zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu - ona ma na imię Paryż
  • on zna datę wyjścia - ona zna datę wyjścia
  • książę Harry ma fioła na punkcie seks-taśmy Paris Hilton - Paris Hilton ma fioła i robi seks-taśmy
Paris Hilton
środa, 06 czerwca 2007

Serwis The Spoof donosi, że przebywający we Francji Kermit, gwiazda The Muppet Show, została porwana we Francji! Trwają poszukiwania, ale obawiamy się, że Kermit zostanie znaleziony bez udek.

 

Kermit w paryskim metrze

 

piątek, 01 czerwca 2007

E.T. powraca i to wcale nie jako bohater najnowszego filmu Spielberga, choć jego scenariusz spełnił się w stu procentach! E.T. przybył na Ziemię i rozpoczął rzeź! Nasi współpracownicy namierzyli go za pomocą map Google. Ostatnio był widoczny w Nowym Jorku. Będziemy na bieżąco informowali o miejscu, w którym zabójca był widziany ostatnio.

 

E.T. był widziany tu

 

Update: Nasz wpis zainspirował internautów do poszukiwania ciekawych rzeczy za pomocą usługi Street View. Listę najciekawszych znajdziecie tu.

czwartek, 31 maja 2007

Steven Spielberg ogłosił, że wkrótce rozpocznie zdjęcia do sequela głośnego filmu z lat 80. "E.T.". Nie znamy jeszcze tytułu, ale wiadomo, że film ma być zupełnie inny niż pierwowzór. E.T. ma przybyć na ziemię i zniszczyć wszystkich prymitywnych, nieprzyjemnych i bezmyślnych ludzi. Z dzialkiem laserowym, w towarzystwie przyjaciela Elliota, będzie krązył po Ziemi i rozwalał niegodziwców. W finałowej scenie ma spotkać bin Ladena!

 

E.T. new version

 

Szczegóły (może) wkrótce. Informacja pochodzi z serwisu The Spoof.

wtorek, 17 kwietnia 2007

Słynny dom mody Dolce Banana ogłosił konkurs na najpiękniejsze suknie ślubne. prezentujemy wyniki:

Trzecie miejsce dla kreacji "Urok niewinności"

 

Urok niewinności

 

Drugie miejsce "Ślub w Halloween"

Ślub w Halloween

I zwycięzca, "Bez komentarza" 

Bez komentarza

 
1 , 2 , 3