| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Gosp | Kraj | Nauka | Red | Sport | Techno | X | Świat | Żart
RSS

X

wtorek, 25 września 2007

Wszystkim niedowiarkom prezentujemy zdjęcia satelitarne, które są dowodem na obecność obcych! (Obrazki linkują do GoogleMaps).

UFO

A
19:13, konwis , X
Link Komentarze (1) »
wtorek, 14 sierpnia 2007

Nasi wysłannicy na Haiti zarejestrowali dzisiaj na taśmach wideo przelot patrolu Obcych! Prezentujemy wstrząsające nagranie:

Według relacji naocznych świadków, kosmici mają prawdopodobnie pokojowe zamiary, ponieważ machali przez otwory okienne czymś co wyglądało na ręce.

18:03, konwis , X
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 sierpnia 2007

Uwaga, poniższy film jest przeznaczony tylko dla widzów dorosłych! Zawiera odważne sceny pornograficzne. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

18:03, konwis , X
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 lipca 2007

Uwaga, poniższy materiał prezentuje treści przeznaczone tylko dla osób dorosłych! Osoby niepełnoletnie i szczególnie wrażliwe nie powinny odtwarzać nagrania!

18:08, konwis , X
Link Dodaj komentarz »
środa, 05 kwietnia 2006

Niemal ćwierć miliona wrogo nastawionych obcych z planety Zgyxa zrezygnowało w poniedziałek z planu ataku na Ziemię, donosi serwis The Onion. - Badanie planety wykazało, że tutejsze zasoby wyczerpią się za 15 lat, najwyżej rozwinięty gatunek nie potrafi nawet latać, poza tym nie wykryto pokładów Tangium - stwierdził dowódca floty najeźdźców, Kasha Ak-Bej. Niestety, najprawdopodobniej była to inna grupa Obcych, niż ta odpowiedzialna za porwanie Konwisa.

Kasha Ak-Bej

17:21, alterjego , X
Link Komentarze (5) »
piątek, 17 lutego 2006
Sensacja! Wreszcie odkryliśmy Obcych! Poszukiwania pozaziemskiej inteligencji od dawna zaprzątały ludzkie umysły, ale nikt nie spodziewał się, że odnajdziemy ją tak blisko nas.
Jak wyglądają obcy? Z relacji naocznych świadków: "to coś ma ostry koniuszek wyczuwalny pod palcami, długość 1-2 mm, po wyciągnięciu jest rozciągliwe jak >żelka<", "przypominało małe robaczki (białe, cienkie jak włos, ok. 2 mm długości)".



Obcych nie trzeba było jednak szukać w odległych galaktykach. Okazało się, że mieszkają w nas! Według naszych informacji, przybyli na ziemię około 1340 roku, ale nie znalazłszy tu odpowiednich warunków do rozwoju, chcieli wrócić. Niestety, ich statek uległ zniszczeniu podczas lądowania, a na miejscu nie mieli części zapasowych. Odkryli jednak, że odpowiadają im warunki panujące... we wnętrzu człowieka.
Być może nigdy nie dowiedzielibyśmy się o ich istnieniu, bo wprawdzie wejść do naszych ciał umiały, ale gorzej było z wyjściem, gdyby nie grupa ludzi, którzy lubią od czasu do czasu posmarować się miodem. Niestety, okazało się, że miód wyciąga Obcych, którzy siłą wyrwani ze środowiska, które powoli stawało się ich naturalnym, rozpoczęli inwazję.
Ich potęga leży w liczbie, zależy im więc na połączeniu się z rozproszonymi po wielu ciałach kompanami. Ich agenci rozpoczęli już działalność sabotażową, namawiając niewinnych nosicieli Obcych do smarowania się miodem i wypuszczania na świat armii przybyszy z kosmosu. Tego typu działalność szerzy się głównie w internecie, gdzie agenci mogą działać nierozpoznani. Przykładem może być ta dyskusja.
Apelujemy! Opamiętajcie się, nie smarujcie się miodem, nie bądźcie zdrajcami własnej cywilizacji!
15:30, konwis , X
Link Komentarze (3) »