| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Najbardziej wiarygodne źródło niewiarygodnych informacji - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Gosp | Kraj | Nauka | Red | Sport | Techno | X | Świat | Żart
RSS

Red

niedziela, 02 kwietnia 2006

Przepraszam, że mój żart był tak okrutny, ale nie mogłem się powstrzymać. Dementuję wczorajszą informację o tym, że Konwis się odnalazł. To ja zalogowałem się na jego konto i napisałem tę nieprawdziwą informację, uważając że to zabawne. Wasze maile wyprowadziły mnie z błędu, radość którą chcieliście się z nami podzielić sprawiła, że zrobiło mi się naprawdę głupio.

Przepraszam więc i zachęcam do wzmożenia wysiłku wkładanego w poszukiwania, żebyśmy jak najszybciej mogli cieszyć się z prawdziwego odnalezienia Konwisa.

17:27, alterjego , Red
Link Komentarze (2) »
sobota, 01 kwietnia 2006

Tak, odnalazłem się. I jestem w szoku po przeczytaniu tego, co się tu działo pod moją nieobecność. Porwany przez UFO... Większej bzdury nie można było wymyślić. Prawda jest przyziemna. Byłem na urlopie, smażyłem się w karaibskim słońcu, myśląc że tu wszystko gra. Tak to jest, jak się zostawi bloga kretynowi.

Chciałem jednak podziękować wszystkim, którzy podjęli próby odnalezienia mnie. Otrzymaliśmy tyle zgłoszeń, że nasza redakcyjna skrzynka została zablokowana.

17:20, konwis , Red
Link Komentarze (1) »
piątek, 24 marca 2006

Dzięki dzisiejszemu wydaniu "Faktu", wiemy gdzie przebywa obecnie nasz drogi kolega, redaktor Konwis. Niestety, wieści nie są najlepsze. UFO zaobserwowano nad Koszalinem, a znany ufolog Marcin Mizeracki stwierdził, że Obcy przygotowują się do ataku na Ziemię!

- Wiem dokładnie, jak zachowują się obcy, którzy chcą zaatakować - powiedział gazecie ufolog. - Przylatują po cichu, kiedy wszyscy już śpią, i pod osłoną ciemności robią rozpoznanie terenu, na który mają uderzyć.

UFO

To zapewne oznacza, że Konwis został porwany podczas jednej z takich misji wywiadowczych. Niechybnie był poddany torturom, dzięki którym Obcy wydusili z niego potrzebne im do ataku informacje. Mamy nadzieję, że pozostawili go przy życiu.

Być może po przesłuchaniu go, Obcy pozbyli się ciała lub wyrzucili żywego, ale z wypranym mózgiem i pozbawionego wspomnień Konwisa ze swojego statku, w związku z czym apelujemy do wszystkich o przeszukanie swojej okolicy. Apel kierujemy zwłaszcza do mieszkańców Przemyśla i Koszalina. To może nas uchronić przed inwazją! Poniżej publikujemy zdjęcie redaktora.

Konwis

Dla informatorów przewidzieliśmy nagrody, jednak cóż znaczą pieniądze wobec możliwości uratowania naszej cywilizacji.

17:47, alterjego , Red
Link Komentarze (1) »
wtorek, 14 marca 2006

Niestety, mam dla czytelników Najlepszego Bloxa złą wiadomość. Ceniony przez wszystkich redaktor konwis, na którego artykuły codziennie czekały miliony osób pragnących poznać prawdę, został porwany przez przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji.

Konwis zniknął kilka dni temu, ale początkowo nie zaniepokoiło to nas. Niestety, przedłużająca się nieobecność i brak kontaktu sprawiły, że zgłosiliśmy na policję jego zaginięcie.

Zagadka wyjaśniła się dzisiaj. "Fakt" wydrukował zdjęcie niezidentyfikowanego obiektu latającego, który pojawił się w Przemyślu. Kiedy poddaliśmy fotografię dokładnym oględzinom w naszym laboratorium, okazało się, że przez jedno z okien wygląda nasz redaktor. Podejrzewamy, że uprowadzenie ma związek z działalnością prowadzoną przez niego na łamach naszego bloga, gdzie tropił między innymi spiski Obcych.

Statek podobny do tego, który porwał naszego redaktora

Jeśli zdobędziemy jakieś nowe informacje o miejscu pobytu lub stanie konwisa, poinformujemy o tym jak najszybciej. Do czasu jego powrotu, bo na to nadziei nigdy nie stracimy, postaram się godnie go zastąpić w informowaniu społeczeństwa o często przemilczanych w innych mediach faktach.

14:36, alterjego , Red
Link Komentarze (18) »
wtorek, 07 marca 2006

Dzisiaj nasi Czytelnicy mają okazję dokonywać uroczystych odsłon nowego wydania Najlepszego.Bloxa. W tym miejscu chcieliśmy gorąco podziękować Autorowi zmian, którego tożsamości jednak nie ujawnimy. Wystarczy, że my mamy problemy z Mosadem, CIA oraz agentami Obcych.

Życzymy jeszcze przyjemniejszej lektury i prosimy o opinie na temat nowego wyglądu.

15:04, konwis , Red
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 lutego 2006
Nasza redakcja zdobyła ekskluzywną wiadomość: dzisiaj nie będzie newsa!
15:55, konwis , Red
Link Komentarze (2) »
niedziela, 19 lutego 2006

W odpowiedzi na setki maili od naszych czytelników spragnionych nowych wiadomości, informujemy, że w weekendy, święta oraz inne dni, w które redakcja zrobi sobie wolne, nowe wiadomości nie będą się pojawiały.

Gdyby miało to ulec zmianie, nasi drodzy czytelnicy dowiedzą się o tym w pierwszej kolejności. Bardzo dziękujemy za wszystkie listy, w których wprawdzie można było wyczuć nutę pretensji, ale przede wszystkim świadczyły one o tym, że nasz serwis informacyjny w krótkim czasie zdobył wielu wiernych czytelników. To mobilizujące, możecie więc oczekiwać wzmożonej pracy z naszej strony.

Po nowe informacje zapraszamy już jutro!

21:45, konwis , Red
Link Komentarze (1) »